Stanovanje apartma Istarska županija, Pula, Cena: 105.000,00

Osnovni podatki

Cena:
105.000,00 
transakcija:
prodaja
šifra:
S200610-03956
vrsta objekta:
stanovanje
tip:
apartma
država:
Hrvaška
lokacija:
Istarska županija, Pula
področje podrobno:
Šišan
leto izgradnje:
2007
nadstropje:
mansarda
velikost:
120,00 m²
parcela:
20,00 m²
oprema:
vrt
ostalo:
balkon, terasa, dve parkirni mesti, zemljiška knjiga, shramba

Kontaktni podatki

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
GSM:
+386 41 655 922

Pošlji povpraševanje

E-mail je uspešno poslan!

Pošlji
Stanovanje apartma, Istarska županija, Pula, Pula (Šišan)

1 od 27

Prejšnja slika Naslednja slika
Galerija

Opis

Šišan, moderno, prostorno in popolnoma opremljeno stanovanje na prodaj.
To prostorno stanovanje se nahaja na obrobju Šišana, na mirni in naseljeni lokaciji, od morja oddaljeno 4km. Prostorno in stilsko urejeno stanovanje sestavlja dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, 3 spalnice s kopalnico (3 kopalnice), velik balkon in terasa, 20 m2 zemljišča (primerno za parkiranje za 2 avtomobila).

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Šišan, moderan, prostran i potpuno opremljen stan na prodaju.
Ovaj prostrani apartman nalazi se na periferiji Šišana, na mirnoj i naseljenoj lokaciji, udaljenoj 4km od mora. Prostrani i stilski namješteni apartman sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe s kupaonicom (3 kupaonice), velikog balkona i terase, 20 m2 zemljišta (pogodno za parkiranje za 2 automobila).

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovoj web stranici su samo u informativne svrhe i trebaju ih se provjeriti u našoj agenciji.

Šišan, moderne, geräumige und voll ausgestattete Wohnung zum Verkauf.
Diese geräumige Wohnung befindet sich am Stadtrand von Šišan in ruhiger und bevölkerungsreicher Lage, 4 km vom Meer entfernt. Die geräumige und stilvoll eingerichtete Wohnung besteht aus einem Wohnzimmer mit Küche und Essbereich, 3 Schlafzimmern mit Bad (3 Bäder), großem Balkon und Terrasse, 20 m2 Grundstück (geeignet für Parkplätze für 2 Autos).

Jeden Tag etwas Neues - Mehr als 2000 Immobilien in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten bei unserer Agentur überprüft werden.

Šišan, appartamento moderno, spazioso e completamente attrezzato in vendita.
Questo spazioso appartamento si trova nella periferia di Šišan, in una posizione tranquilla e popolata, a 4 km dal mare. Appartamento spazioso ed elegantemente arredato composto da soggiorno con cucina e zona pranzo, 3 camere da letto con bagno (3 bagni), ampio balcone e terrazza, 20 m2 di terreno (adatto per parcheggio per 2 auto).

Ogni giorno qualcosa di nuovo: oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni contenute in questo sito Web sono solo a scopo informativo e devono essere verificate con la nostra agenzia.

Šišan, modern, spacious and fully equipped apartment for sale.
This spacious apartment is located on the outskirts of Šišan, in a quiet and populated location, 4km away from the sea. Spacious and stylishly furnished apartment consists of a living room with kitchen and dining area, 3 bedrooms with bathroom (3 bathrooms), large balcony and terrace, 20 m2 of land (suitable for parking for 2 cars).

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this website is for informational purposes only and should be checked with our agency.

Шишан, модеран, простран и потпуно опремљен стан на продају.
Овај пространи апартман налази се на периферији Шишана, на мирној и насељеној локацији, удаљеној 4км од мора. Пространи и стилски намјештени апартман састоји се од дневног боравка са кухињом и трпезаријом, 3 спаваће собе с купаоницом (3 купаонице), великог балкона и терасе, 20 м2 земљишта (погодно за паркирање за 2 аутомобила).

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овој веб страници су само у информативне сврхе и треба их проверити у нашој агенцији.

Шишан, современная, просторная и полностью оборудованная квартира на продажу.
Эта просторная квартира расположена на окраине Шишана, в тихом и густонаселенном месте, в 4 км от моря. Просторная и стильно меблированная квартира состоит из гостиной с кухней и столовой, 3 спален с ванной комнатой (3 ванных комнаты), большого балкона и террасы, 20 м2 земли (подходит для парковки на 2 машины).

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

Šišan, appartement moderne, spacieux et entièrement équipé à vendre.
Cet appartement spacieux est situé à la périphérie de Šišan, dans un endroit calme et peuplé, à 4 km de la mer. Appartement spacieux et élégamment meublé composé d'un salon avec cuisine et coin repas, 3 chambres avec salle de bain (3 salles de bain), grand balcon et terrasse, 20 m2 de terrain (pouvant accueillir 2 voitures).

Du nouveau chaque jour - Plus de 2000 propriétés dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations sur ce site Web sont à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées auprès de notre agence.

Šišan, moderno, espacioso y totalmente equipado apartamento en venta.
Este amplio apartamento está situado a las afueras de Šišan, en una zona tranquila y poblada, a 4 km del mar. Amplio y elegante apartamento consta de una sala de estar con cocina y comedor, 3 dormitorios con baño (3 baños), amplio balcón y terraza, 20 m2 de terreno (apto para estacionamiento para 2 autos).

Algo nuevo cada día. ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio web es solo para fines informativos y debe verificarse con nuestra agencia.

Shitet apartament šišan, modern, i gjerë dhe i pajisur plotësisht.
Ky apartament i gjerë ndodhet në periferi të Šišan, në një vend të qetë dhe të populluar, 4 km larg nga deti. Apartament i gjërë dhe i mobiluar me stil përbëhet nga një dhomë që jetojnë me kuzhinë dhe zonë ngrënie, 3 dhoma gjumi me banjo (3 banjo), ballkon dhe tarracë të madhe, 20 m2 tokë (e përshtatshme për parkim për 2 makina).

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë uebfaqe është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet me agjencinë tonë.

Šišan, modern, rymlig och fullt utrustad lägenhet till salu.
Denna rymliga lägenhet ligger i utkanten av Šišan, i ett lugnt och befolkat läge, 4 km från havet. Rymlig och stilfullt möblerad lägenhet består av ett vardagsrum med kök och matplats, 3 sovrum med badrum (3 badrum), stor balkong och terrass, 20 m2 mark (lämplig för parkering för 2 bilar).

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras med vår byrå.

Podobne nepremičnine v okolici

Stanovanje apartma Istarska županija, Rovinj, Rovinj

prodaja
velikost: 125,00
Cena: 374.790,00

Stanovanje apartma Istarska županija, Rovinj, Rovinj

prodaja
velikost: 124,00
Cena: 372.360,00